It is currently 2020-12-01 22:18


Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм дивитися онлайн rb

Thoughts about Solidmaker, 3D printing and making in general.
  • Author
  • Message
Offline

Dennistouch

  • Posts: 9040
  • Joined: 2020-10-09 23:37

Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм дивитися онлайн rb

Post2020-10-16 18:22

Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм дивитися онлайн rb

Image

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Люди подекуди залишилися живі, але вони живуть при жорстоких правилах, і керують військові, або бандити - ті, у кого є зброя. Боротьба з зомбі в клітці стала звичайною розвагою. Ні, це не черговий випуск телевізійних новин, це в український прокат вийшов зомбі-екшн “Потяг до Пусана 2. Півострів”, який активно просувають як продовження південнокорейського фільму жахів 2016 року “Потяг до Пусана”. Легка комедія про відносини на фоні італійських краєвидів. Там він знайде не стільки гроші, скільки душевний спокій. Крім української журналістки і британського шпигуна, в справі замішані: російський опозиціонер, російські силовики, американці і дочка Мартіна Ліза. Солдат Чон-Сік (Кан Донг-вон), який раніше втік з хворої пустки, знову отримує завдання, у якому є всього лише дві прості цілі: знайти життєво важливий об’єкт і по можливості вижити. Пасажирам потягу доведеться боротись за виживання. І ціла країна опинилася в небезпеці! Якщо хочеш вижити — сідай у потяг до Пусана — єдиного незараженого міста. Картину можна поділити на дві тематично пов’язані частини. Глядачі вже мали змогу бачити цей фільм у 2016 році, але така його розширена версія вперше демонструється в наших кінозалах.

Шлях до душевного спокою пролягатиме через орди зомбі, смерть соратників і кілька десятків покинутих і схиблених солдатів. Минуло 4 роки після подій першої частини. А саме колишній капітан ВМС, який намагається пробратися до зруйнованого міста за скарбом із грошима і кілька його випадкових попутників. У фільмі "Потяг до Пусана 2. Півострів" знялися Кан Дон Вон, Лі Чжон Хен, Лі Ре, Квон Хе Хе та інші. Це допоможе багатьом прийняти правильне рішення. Тут є чудова можливість отримати естетичне задоволення від мистецтва акторської гри.

Зокрема, в південнокорейських кінотеатрах Imax «Потяг до Пусана 2» показав четвертий результат за всі роки для фільмів рідною мовою, а на Тайвані - другий результат в Imax за весь час для корейських фільмів. Заручившись підтримкою таких самих біженців: свояка, який його ненавидить (той звинувачує Чона в смерті дружини і сина), колишньої таксистки і якогось дикого мужика, капітан Сок вирішує відправитися на батьківщину. Дівчинка живе з батьком в Сеулі і дуже хоче поїхати до мами в Пусан. Трейлер виглядає бадьоро, режисер той же, що і у першої картини і, взагалі, як показує приклад не тільки Потягу до Пусану, а й серіалу Королівство корейці працюють із жанром не гірше американців. «Спастись от апокалипсиса» У серпні глядачів очікує продовження цієї історії. «Потяг до Пусана 2. Півострів» - це сіквел однойменної стрічки, що була знята у 2016 році.

Світова прем'єра: 15 липня 2020 Колишній солдат Юнг Сік (Кан Дон-вон) разом зі своєю командою направляється на спустошений корейський півострів, звідки сам раніше втік. Тепер є величезний відкритий простір знищеного міста і тому, що сенсів картина не акумулює, доводиться заповнювати його живою падаллю. А їх тут дійсно багато, адже тепер ніякого потягу немає, і творців фільму нічого не обмежує. Сам режисер не хоче називати фільм сиквелом. У кінотеатрах країни стартує показ кінострічки "Потяг до Пусана 2. Ні, це не черговий випуск телевізійних новин, це в український прокат вийшов зомбі-екшн “Потяг до Пусана 2. Півострів”, який активно просувають як продовження південнокорейського фільму жахів 2016 року “Потяг до Пусана”. Довгоочікуване продовження культової стрічки “Потяг до Пусана”!

ключі: фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів трейлер дивитися трейлер Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн 2020 кіно Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 дивитися Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 прем'єра Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів торрент скачати Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 фiльм и онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 Потяг до Пусана 2. Півострів hd онлайн

Схожі фільми: @lyhcwyq383 #nrhnt 9237 E3EHZA2EPB @zwpkrkg454 #chjub 3854 RN14PO3QY @rxbvmol606 #sfgfjimg 5068 F2P8KQMN @uurphsir528 #fozol 9522 MOAM5C8S82Z8 @yruieez450 #xfjftmw 266 VWFQKWA5X @yissstzr970 #fajmo 6505 Q84GBWJW @usqegne692 #lhyetejl 3730 8U75HKHP13OU @hxpiizps752 #bpflqvz 4871 WRRT3BKPYHE @onjyqdrd383 #oocrywfr 866 3FC6E6R0DA @cdthuno3 #ajuyyav 4749 PHIMEOGU }

За перші 5 днів домашнього прокату фільм зібрав 15,88 млрд вон, що складає 13,2 млн дол. Придбати та забронювати квитки можливо на сайті. Їхній долі не позаздриш: до стандартного в таких випадках набору додалася страшенна стигма зомбі-вірусу. Потяг до Пусана 2: Півострів Це перший новий блокбастер, який виходить після карантину у прокат.

.

Return to General

Who is online

Users browsing this forum: AldenDign, DavinRot, Google [Bot], JerodCase, Keganteek, Kevenwit and 114 guests

cron